Być może słyszałaś(eś) coś o prawie przyciągania, które mówi, że wszystko co dzieje się w Twoim życiu sam(a) do siebie przyciągasz. Gdybyś przyjrzał(a) się bliżej temu prawu, to zrozumiał(a)byś, że to właśnie na jego podstawie przyciągasz do siebie to o czym marzysz. Bo to czego chcesz, to co jest Twoim pragnieniem, o tym zarazem myślisz. I właśnie dlatego to do siebie przyciągasz, bo Twoje myśli nie pozostają bez echa, to one niosą w sobie energię sprawczą.

A teraz spójrz co dzieje się gdy zakładasz, że żeby cokolwiek osiągnąć, żeby coś zdobyć, to musisz o to walczyć. Pomyśl co dzieje się gdy myślisz i zarazem sam(a) siebie utwierdzasz w przekonaniu, że jedynie walką można wszystko osiągnąć.

pexels-photo-59196-large

Myśląc w ten sposób zarazem powodujesz, że Świat spełnia Twoją prośbę, czyli dzieje się w Twoim życiu tak, że o wszystko co dla Ciebie wydaje się wartościowe musisz walczyć, a im bardziej coś dla Ciebie samej(go) jest wartościowe tym Twoja walka jest cięższa i dłuższa.
Takie podejście do życia powoduje, że przyciągasz do siebie to co wymaga od Ciebie walki, że przyciągasz do siebie takie sytuacje, które żeby były rozstrzygnięte na Twoją korzyść muszą zmusić Cię do walki o nie . Dochodzisz do puntu gdzie im coś jest trudniejsze do osiągnięcia, tym wymaga od Ciebie coraz większego wysiłku, a osiągnięcie tego możliwe jest jedynie poprzez walkę. A zarazem jeśli o to nie walczysz, to najprawdopodobniej wcale tego nie osiągniesz. Cięgła walka staje się więc nieodłącznym obowiązkiem, żebyś osiągnął(a) sukcesy.

Oczywiście masz prawo sam(a) decydować o swoim życiu, więc jeśli uważasz, że walka jest dla Ciebie odpowiednia i że nie przeszkadza Ci to, że wszystko co dla Ciebie ważne osiągasz poprzez walkę i jeśli Cię to nie męczy, to przecież może tak dalej żyć i dalej tak samo postępować. To wyłącznie Twój wybór.

Ja chcę Ci w tym poście pokazać, że jest inna możliwość, żebyś mógł(a) osiągać to czego pragniesz.
Być może od razu się z tym nie zgodzisz i będzie Ci się wydawać, że to nie działa ale taka możliwość istnieje i możesz z niej skorzystać, jeśli tylko chcesz.

pexels-photo

Chodzi mi o akceptację.

Jeśli zaczniesz akceptować to co dzieje się wokół Ciebie, jeśli będziesz akceptował(a) każde wydarzenie, jakie zachodzi w Twoim życiu zarazem to trudne do osiągnięcia jak i to najdrobniejszego, jeśli będziesz akceptował(a) ludzi których znasz i których spotykasz, jeśli będziesz akceptować każdą myśli, która przechodzi przez Twoją głowę, jeśli będziesz akceptowałć wszystko co dzieje się w Twoim życiu czyli zarówno to co uważasz za dobre jak i to co uważasz za złe, to możesz przy pomocy tej akceptacji osiągnąć to o czym marzysz bez walki.

A jeśli chcesz stwierdzić, że tak właśnie postępujesz, czyli wszystko akceptujesz, a pomimo to i tak o wszystko musisz ciągle walczyć, to chce Ci uświadomić, że raczej tylko tak Ci się wydaje, że wszystko akceptujesz ale prawda jest inna.
Bo skoro walczysz, to zapewne niewiele tego co jest wokół Ciebie, akceptujesz. Bo im więcej akceptujesz tym mniej musisz walczyć, żebyś osiągnął(a) to czego pragniesz.

pexels-photo-69896-large

Ale jeżeli uważasz i czujesz, że nie udaje Ci się wszystkiego akceptować, to zaakceptuj właśnie ten fakt, że Ci się coś nie udaje.
Bo nie tylko chodzi o akceptację tego wszystkiego co Ci wychodzi ale też chodzi o akceptację tego co nie jest takie jakbyś tego chciał(a).

Naucz się więc akceptacji, pozwól sobie na błędy, które jak najszybciej akceptuj, a wkrótce zauważysz, że Świat, który sobie wymarzyłaś(eś) jest w zasięgu Twojej ręki.

.

Gdybyś chciał(a) zasięgnąć ode mnie rad na temat tego, jak możesz zmienić swoje życie w TWOIM konkretnym przypadku, to INFORMACJE ZNAJDZIESZ W TYM MIEJSCU.

Zapraszam serdecznie.
Marzenna


Jeśli ten wpis Ci się spodobał to: