Myślę, że już nie raz zastanawiałaś(eś) się nad tym dlaczego tak długo nic w Twoim życiu się nie zmienia?
Może wiele razy przeszła przez Twoją głowę myśl, że już tak długo czekasz na to czego pragniesz, że już tyle zrobiłaś(eś) w tym kierunku, a nic się nie zmienia.
Na pewno już wiele razy myślałaś(eś), że nic Ci z Twoich planów nie wyjdzie i nie raz czułaś(eś) w sobie złość z tego powodu, niemoc i niepewność.

W tym wpisie chcę Ci uświadomić, że to nie do końca jest tak jak myślisz, że wcale nie warto się na dłużej załamywać, że NIE WARTO REZYGNOWAĆ, nawet wtedy gdy jesteś całkowicie pewna(y), że już tego nie osiągniesz. Nawet wtedy przeczekaj, zabierz się za coś co sprawia Ci przyjemność, coś co zajmuje Cię bez reszty, coś co lubisz.

Ale zawsze w swoim sercu wiedz czego chcesz, bo wszystko w Twoim życiu stać się może.

105905-large

Weź pod uwagę fakt, że jest nieskończona ilość dróg, których nie widzisz. One otwierają się przed Tobą tylko wtedy, kiedy jesteś gotowa(y) je przyjąć i nimi podążać. One otwierają się dla Ciebie tylko w momencie, kiedy Ty możesz je przyjąć.
Wiedz, że Twoja gotowość do ich przyjęcia nie jest spowodowana tym, iż twierdzisz, że jesteś gotowa, nie jest spowodowane tym, że uważasz, iż już tyle przeszłaś(eś) i dlatego już teraz  na pewno musi się to spełnić, nie jest spowodowane też tym, że jesteś już wyczerpana(y) oczekiwaniem i zakładasz, że jeśli teraz się coś nie zmieni, to znaczy zarazem, że to nie zmieni się już nigdy.

TWOJA GOTOWOŚĆ, to Twoje wewnętrzne poddanie się, to Twoja wewnętrzna akceptacja wszystkiego co dziej się wokół Ciebie. Nawet tego co wg Ciebie jest złe i niedorzeczne.

105776-large

Dlaczego?
Dlatego, że nawet nie przypuszczasz jak wiele jest dróg dojścia do tego czego chcesz.
Mogłabym śmiało napisać, że jest nieskończona ilość dróg, po których możesz swobodnie kroczyć i które zarazem doprowadzą Ciebie tam, dokąd chcesz dojść.

Jest tylko jeden podstawowy problem: czy gotowa(y) jesteś, żeby wejść na autostradę, żeby nią dojść tam dokąd chcesz?
Czy nie zaczniesz zwalniać torując cały ruch?

Oprócz autostrady są też innego rodzaju drogi: drogi szybkiego ruchu, drogi zwykłe, drogi na skróty, drogi podczas których będziesz błądził(a) zanim dotrzesz, wąziutkie ścieżki. Ale wszystkie one prowadzą zawsze w jednym kierunku, w kierunku który Ciebie interesuje.
Każda z wymienionych przeze mnie dróg prowadzi Ciebie do Twojego celu. Przy czym zawsze jest możliwość, że zjedziesz z autostrady na wąską ścieżynkę i odwrotnie z wąskiej ścieżynki możesz trafić na autostradę. Bo każda Twoja nie-akceptacja tego co dziej się wokół Ciebie  powoduje, że zjeżdżasz na inną drogę.
Ale nie znaczy to, że nie idziesz w kierunku obranego przez Ciebie celu. Im więc bardziej akceptujesz wydarzenia, w których uczestniczysz, ludzi których spotykasz, tym jesteś bliżej autostrady, a im mniej jest w Tobie poddania czyli im mniejsza jest w Tobie akceptacja obecnej sytuacji, tym bliżej jesteś ścieżki albo drogi, po której będziesz błądził(a), a nawet cofał(a) się lub zmieniał(a) kierunek. Ale dopóty Twój cel jest aktualny dopóki chcesz go osiągnąć, dopóty nosisz go w swoim sercu, dopóki zmierzasz w jego kierunku MOŻESZ GO OSIĄGNĄĆ.

Dlatego właśnie nigdy z niego nie rezygnuj.

.

Gdybyś chciał(a) zasięgnąć ode mnie rad na temat tego, jak możesz zmienić swoje życie w TWOIM konkretnym przypadku, to INFORMACJE ZNAJDZIESZ W TYM MIEJSCU.

Zapraszam serdecznie.
Marzenna


Jeśli ten wpis Ci się spodobał to:

Categories: Marzenia i cele