Istnieją ludzie, którzy tryskają energią. Osoby przebywające w ich towarzystwie czują się dobrze. Odczuwają jakby napływ życia, napływ energii. Nawet malkontenci, w otoczeniu takiej osoby, czują się silniejsi, chociaż czasami udają, że ich ta osoba denerwuje.

Może już słyszałaś(eś), że ludzie zawsze przekazują sobie nawzajem energię, bo ta wciąż krąży po świecie, wokół nas, przemieszcza się i wędruje w różnych kierunkach. Tak naprawdę to wszystko przekazuje energię i ją odbiera, ale upraszczam to tylko do ludzi.

Sądzę, że dopóki świat istnieje, dopóty nie zaniknie energia.

Nie raz na pewno słyszałaś(eś), że to co wysyłasz wraca do Ciebie ale zwielokrotnione.

Dokładnie tak jest, a wynika to z prawa przyciągania. Możesz poczytać na blogu posty na ten temat w kategorii: Prawo Przyciągania. To prawo mówi  m.in. że gdy myślisz pozytywnie, to przyciągasz do siebie pozytywne myśli, dobre wydarzenia, wszystko Ci wychodzi i czujesz się dobrze.
Gdy zaś myślisz negatywnie, to dzieje się odwrotnie, czyli nic Ci wtedy nie wychodzi, przyciągasz do siebie negatywne myśli i ogólnie czujesz się źle.

W zależności od tego jakim jesteś człowiekiem: pozytywnym czy negatywnym, przyciągasz pozytywną energię albo negatywną.
Ludzie zazwyczaj zdają sobie z tego sprawę, może jedynie tego nie zauważają, czy nie przywiązują do tego uwagi. To jednak powoduje, że ludzie boją się, iż mogliby przyciągnąć do siebie negatywną energię, bo przecież nikt nie jest aniołem i nikt nie jest wciąż pozytywny, a to nasuwa myśli, że gdy ktoś jest za bardzo negatywny, to może ściągać na siebie nieszczęścia za pomocą negatywnej energii, która może się w nim nawet nagromadzić.

104983-large

Ale przecież to zależy wyłącznie od Ciebie, jak przetworzysz w sobie energię, która do Ciebie spłynie, która przeniknie Twoją osobę. Bo energia to tylko energia i nic więcej. Nie jest ona ani pozytywna, ani negatywna. Pod tym względem energia jest obojętna, jedynie ma wartość liczbową, czyli jest albo większa albo mniejsza.

Ale to wyłącznie Ty sam(a) nadajesz tej energii, która do Ciebie napływa, dodatni albo ujemny znak czyli pozytywnej lub negatywnej.

To Ty decydujesz czy jesteś pozytywną czy negatywną osobą, a więc zarazem Ty decydujesz czy masz w sobie dodatnią czy ujemną energię. Decydujesz swoim nastrojem, samą sobą, swoim podejściem do życia. Pozytywna osoba nadaje tej energii znak dodatni, a negatywna znak ujemny.

Natomiast nie ma wpływu na Twoją osobistą energię osoba trzecia. Jeśli sam(a) jesteś pozytywna(y), to wtedy energia, która ma znak obojętny ma dla Ciebie wartość dodatnią i wpływa na Twoją osobę pozytywnie. Znów gdy będziesz negatywna(y), to energia, która jest dla Ciebie darem, u Ciebie będzie miała znak ujemny, a Ty będziesz się z tego powodu źle czuł(a), będziesz wciąż narzekał(a), że nic Ci nie wychodzi i będzie to prawdą.

Enegia jest dla nas darem, który możemy wykorzystać w sposób cudowny, jako dobroć albo możemy jej użyć przeciwko sobie, jako zło.

Sam(a) zdecyduj czy chcesz być naładowana(y) dodatnio, czy ujemnie  czyli czy chcesz być pozytywną, czy negatywną osobą.

.

Gdybyś chciał(a) zasięgnąć ode mnie rad na temat tego, jak możesz zmienić swoje życie w TWOIM konkretnym przypadku, to INFORMACJE ZNAJDZIESZ W TYM MIEJSCU.

Zapraszam serdecznie.
Marzenna


Jeśli ten wpis Ci się spodobał to: