No i zaczęło się.

Długo zastanawiałam się czy stworzyć taką stronę. Nie wiedziałam czy Was zainteresuje i czy wiadomości, które tu zamieszczę będą dla kogoś przydatne.

W końcu jednak zdecydowałam, że trafi na tę stronę ten, kto będzie tego potrzebował. A skoro nic w życiu nie jest przypadkiem, to i Ty czytając i przeglądając mojego bloga zapewne miałaś(eś) tu trafić, ponieważ znajdziesz tu coś dla siebie.

Cieszę się więc bardzo, że Ciebie teraz tutaj goszczę, bo to znaczy, że mój blog jest Ci przydatny i zapewne coś Ciebie w nim interesuje.
A kto wie, może będziesz stałym bywalcem tej strony?

A i może tak się stać, że pomogę Ci rozwiązać różne kwestie w Twoim życiu, z jakimi masz teraz problem, a które zawsze mogą być inaczej Ci przedstawione i w inny sposób rozwiązane.

Będę tu poruszała najróżniejsze tematy ale głównie te, które dotyczą życia i tego jak uczynić je lepszym.
A, że oczywiście każdy rozumie pod tymi pojęciami coś zupełnie innego, to tematyka będzie naprawdę bardzo urozmaicona. I każdy kto tutaj trafi znajdzie na pewno coś, co będzie specjalnie dla niego. Coś, co przydarzyło się w Twoim życiu. Coś, czego jeszcze nie przeżyłaś(eś), a chciałbyś to zobaczyć na własne oczy. I coś, co obecnie chciał(a)byś zrozumieć. I dużo innych.

Mam wiele lat praktyki w temacie jak zmienić życie i w tym pomagam innym. Pomagam ludziom zrozumieć samych siebie i zrozumieć postępowanie innych. Pomagam w tym jak przeprowadzić zmiany we własnym życiu i jak zaradzić różnym problemom.

Dziękuję, że tu jesteś.
Życzę miłego czytania.

Marzenna