Tu powinnam zadać Ci pytanie: Czy jesteś z siebie zadowolona(y)? Bo to wpis własnie na ten temat. Zakładam, że skoro dalej czytasz ten post, to nie jesteś w pełni z siebie zadowolona(y).

Chciałabym pomóc Ci zrozumieć, jak działa Prawo Przyciągania i jak je stosować w tym wypadku, o którym teraz piszę.

Prawo Przyciągania mówi, że to o czym myślisz wydarza się w Twoim życiu. Dodam, że te myśli, które powodują w Tobie większe emocje mają większą możliwość, spowodować w Twoim życiu realne wydarzenia w przyszłości.
Zazwyczaj, gdy puszczasz wodze fantazji, to wtedy jesteś rozluźniona(y) i wtedy spontanicznie wypuszczasz z siebie różne myśli o swojej przyszłości, o tym czego byś chciał(a), co Ciebie interesuje, co chciał(a)byś przeżyć i dlatego dzięki swojej wyobraźni wszystkie Twoje marzenia mogą być szybciej spełniane.

W związku z powyższymi zasadami, jeśli poczujesz się zadowolonym człowiekiem, jeśli będziesz myślał(a), że jesteś zadowolona, to wtedy masz szanse naprawdę być zadowoloną(ym) z siebie. W rzeczywistości (o ile to w ogóle jest realne) jest to trudne do wykonania.
Jednak możesz sprawić, żebyś był(a) z siebie zadowolona(y), w znacznie prostszy sposób.

the-strategy-win-champion-the-championship-large

Najpierw napiszę, dlaczego to jest tak trudne do wykonania, żebyś tak od razu był(a) z siebie zadowolony, skoro teraz nie jesteś.
Dlatego, że jeśli już teraz nie jesteś z siebie zadowolona(y), to zarazem oznaka, że większość Twoich myśli na swój temat jest raczej negatywnych. To oznaka, że nie czujesz w sobie radości z tego jaka(i) teraz jesteś. To oznaka, że zarazem Ty uważasz, iż wiele rzeczy, które zrobiłaś(eś) było błędem.
I teraz z tej perspektywy spójrz, czy w ogóle jest to możliwe, żebyś tak od razu stał(a) się zadowolonym człowiekiem?
Myślę, że w tym momencie sam(a) już zauważyłaś(eś), że bardzo wiele musisz nagle zmienić w swoim myśleniu.

Być może na krótko, może na kilka minut czy godzin, jest to możliwe, żebyś poczuła zadowolenie z samej(go) siebie, ale prawdopodobnie później nagle, zaczną Ci się przypominać negatywy na Twój temat.

Dlaczego?
Dlatego, że w życiu zawsze jest zachowana w równowaga.
W takim układzie, skoro nagle zaczniesz myśleć jaka(i) to jesteś super, jaki to pozytywny z Ciebie człowiek (chociaż teraz w większości myślisz o sobie zupełnie przeciwnie), to po pewnym czasie przyjdą Ci do głowy myśli przeciwne, myśli o tym co Ci nie wyszło, dlaczego jesteś taki do niczego i co wg Ciebie źle zrobiłeś.

27765-large

Do wszystkiego potrzebna jest więc cierpliwość i wyrozumiałość dla samej(go) siebie. Potrzebne do tego jest wybaczenie samej(mu) sobie tego co według Twojego rozumowania zrobiłaś(eś) nie tak, jak powinnaś(eś).
Wybacz samej sobie to, co wg Ciebie, z Twojego punktu widzenia Ci nie wyszło.
Wybaczenie sobie pomoże Ci zarazem spojrzeć na samą(go) siebie z zupełnie innej perspektywy, zupełnie z innego punktu widzenia. Zobaczysz wtedy siebie jako całkiem inną osobę. A skoro stwierdzisz, że wszystko nagle wydaje Ci się całkiem inne, świeże i zupełnie zrozumiałe, to wtedy coraz bardziej będziesz w stanie wybaczyć sobie i bardziej będziesz w stanie zaakceptować samą siebie taką jaką jesteś teraz. To pomoże Ci żyć w większej równowadze, a im większa równowaga, tym będziesz miał(a) ze Światem większe, bardziej klarowne, połączenie czyli tym mocniej będziesz czuł(a) i rozumiał(a) co wokół Ciebie się dzieje i dlaczego tak, a nie inaczej się dzieje.

night-baby-eyes-son-76829-large

Teraz wrócę do tego jak można w znacznie łatwiejszy, bardziej łagodniejszy czyli bliższy równowadze sposób spowodować, żebyś był(a) z siebie zadowolona(y).

Skoro wg Prawa Przyciągania Twoje myśli przyciągają inne myśli o podobnym nastawieniu, to gdybyś tylko zauważyła cokolwiek z czego jesteś w tej chwili zadowolona(y), choć w niewielkim stopniu , to zaczął(a)byś przyciągać do siebie myśli podobne, czyli o tym z czego jeszcze jesteś zadowolona(y). Zaczęłyby do Ciebie, do Twojej głowy napływać inne myśli, ale zarazem te, które powodowałyby w Tobie większą pewność siebie, bo powodowałyby lepsze nastawienie do samej siebie.
Każda Twoja myśl o sobie, dzięki której czujesz się zadowolony z życia, które teraz prowadzisz przyciągałaby do Ciebie dalsze myśli o tym, co już kiedyś zrobiłaś(eś) i co spowodowało, że kiedyś byłaś(eś) z siebie zadowolona(y), chociaż może tylko przez krótki czas. Po pewnym czasie sam(a) możesz się zdziwić, ile rzeczy zrobiłaś(eś) kiedyś (dawno lub całkiem niedawno) dobrze i ile było już w Twoim życiu sytuacji, które naprawdę były dobre, i dzięki którym powinnaś(eś) z siebie być dumna(y).

Oczywiście będą też napływały myśli przeciwne, myśli dołujące Cię, bo równowaga to największa siła. Ale z czasem, analizując tak swoje życie zauważysz, że to co kiedyś oceniałaś(eś) jako złe, dziś powoduje w Twojej głowie inne myślenie, że dziś spoglądając na to z innej perspektywy, z innego punktu widzenia zauważysz, że nie było w tym nic złego. Nie musisz przecież oceniać wszystkiego jako dobre albo złe. Możesz zauważyć, że tak naprawdę dziś to wydarzenie jest Ci całkiem obojętne, ani złe ani dobre.
I będąc w taki punkcie dojdziesz do wniosku, że nie ma złych czy dobrych wydarzeń, bo w innej sytuacji, w innym momencie, z dzisiejszej perspektywy nie jest to wcale takie złe. I że to co kiedyś uważałaś(eś) za złe, dziś możesz spokojnie ocenić jako wydarzenie, które doprowadziło Cię do czegoś innego, do nowego punktu w Twoim życiu, że bez tego niby złego wydarzenia dziś stał(a)byś zupełnie w innym miejscu, że każde wydarzenie (niezależnie jak je kiedyś oceniłaś(eś) było w Twoim życiu potrzebne, bo każde czegoś Cię nauczyło (albo czegoś chciało Cię nauczyć), więc nic nie było niepotrzebne, nic nie było bezsensowne. Wszystko musiało być takie jakie było, żebyś stanęła w tym miejscu, w którym teraz jesteś.
I w takim układzie Twoje życie będzie stawało się coraz spokojniejsze, coraz bardziej będziesz czuł(a), że Twoje życie jest w większej równowadze.

A Wtedy poczujesz w sobie spontaniczność, poczujesz działanie intuicji, POCZUJESZ, ŻE ŻYJESZ, że wszystko w Twoim życiu jest możliwe.
Jak sądzisz: Czy wtedy będziesz z siebie zadowolona(y)?

I właśnie wtedy coraz szybciej zaczną się spełniać Twoje marzenia.

.

Gdybyś chciał(a) zasięgnąć ode mnie rad na temat tego, jak możesz zmienić swoje życie w TWOIM konkretnym przypadku, to INFORMACJE ZNAJDZIESZ W TYM MIEJSCU.

Zapraszam serdecznie.
Marzenna


Jeśli ten wpis Ci się spodobał to: