Zapewne już gdzieś słyszałaś(eś), że Twoje myśli to kluczowa sprawa w tym, jakie masz życie, ponieważ niezależnie od tego czy zdajesz sobie z tego sprawę czy nie, to swoje własne życie sam(a) wymyślasz, sam(a) nadajesz mu barwy, a każde wydarzenie w Twoim życiu było wcześniej przez Ciebie wymyślone, wymarzone, po prostu zatwierdzone Twoimi myślami.

Zdaję sobie sprawę z tego, że możesz temu zaprzeczyć, ale czy na pewno jesteś w stanie dokładnie zrelacjonować swoje myśli z całego dotychczasowego życia?

Twoje myśli są przecież z Tobą w każdym momencie życia czyli w każdej sytuacji, w której uczestniczysz, w każdej rozmowie z drugim człowiekiem, w każdym wydarzeniu, które przeżywasz.

Nic nie działoby się u Ciebie gdybyś nie myślał(a), chociaż wtedy gdy nie myślisz, to i tak Twoje życie biegnie dalej, bo żyjesz już jakiś czas na ziemi i od zawsze w Tobie były różne myśli, które w przyszłości objawiają się w Twoim życiu w postaci najróżniejszych sytuacji.

baby-baby-with-mom-mother-kiss-tenderness-67663-large

Gdy spojrzysz na to co powyżej napisałam, to od razu zauważysz, że nie tylko te obecne myśli tworzą wszystko to, co dzieje się w Twoim życiu, lecz również każde inne myśli z przeszłości, które przechodziły kiedyś przez Twój umysł, ale też i te myśli dotyczące tego, co dopiero chciał(a)byś przeżyć.
Jednak również te myśli na temat tego, czego nie chcesz przeżyć, też mogą wykreować Twoje życie.

W takim układzie Twoje myśli są Twoim osobistym kluczem zarówno do Twojego sukcesu, jak i do Twojej porażki.

Stanowią one kluczowe ogniwo do Twojego całego życia.

I jeśli uważasz, że to o czym myślisz nie ma żadnego wpływu na Twoje życie, bo dzieje się w nim coś czego nigdy nie wymyśliłaś(eś), to teraz odpowiedz sobie na pytanie: czy znasz każdą swoją myśli, która przebiegła, przebiega albo będzie przebiegać przez Twój umysł?
Czy znasz nawet te myśli, które Cię nachodziły gdy miałaś(eś)eś 3 czy 4 latka?

48672-large

Tu znajdziesz mój wpis pt. „CZY POTRAFISZ KONTROLOWAĆ SWOJE MYŚLI?„.

Jeżeli chcesz wiedzieć co Cię jeszcze w życiu spotka, to musiał(a)byś poznać swoje wcześniejsze myśli, czyli poznać lepiej siebie samą(ego).
Takie bliższe poznanie siebie pomogłoby Ci wyeliminować te myśli, które mogą w Twoim życiu tworzyć takie sytuacje, których nie chcesz przeżywać.

.

Gdybyś chciał(a) zasięgnąć ode mnie rad na temat tego, jak możesz zmienić swoje życie w TWOIM konkretnym przypadku, to INFORMACJE ZNAJDZIESZ W TYM MIEJSCU.

Zapraszam serdecznie.
Marzenna


Jeśli ten wpis Ci się spodobał to: