Agata i Adam bardzo się kochali. Właściwie odkąd się poznali, od razu przypadli sobie do gustu. Tak świetnie im się rozmawiało, mieli tyle wspólnych tematów do obgadania. Czuli się ze sobą bardzo dobrze. Gdy się spotykali, było im razem tak dobrze, że nigdy nie mogli się później rozstać. Właściwie, to chyba była miłość od pierwszego wejrzenia. Po roku znajomości zdecydowali, że się pobiorą.

Ach co to był za ślub i wesele, wszystko pięknie się udało, a ich podróż poślubna była dosłownie jak z bajki.

Wszystko było dobrze i świetnie im się życie układało. Po pewnym czasie zdecydowali, że chcieliby mieć dziecko. Wtedy zaczęły się problemy. Im bardziej pragnęli dziecka, tym bardziej czuli, że to im się nie uda. Poczuli w sobie słabość, a przecież do tej pory obydwoje byli tacy pewni siebie, wszystko zawsze jakimś dziwnym trafem, dobrze im wychodziło i nawet te sprawy, które wcześniej nie wyglądały wcale dobrze, jakoś tak się kończyły, że śmiało  można było powiedzieć, iż zarówno Agata jak i Adam mają szczęście.
Teraz jednak stanęli przed problem, dla nich, nie do przejścia. Zaczęły się częste wizyty u lekarza i różne metody, które miały pomóc w zajściu w ciążę, ale nic nie wychodziło.

13

Ich dobrzy przyjaciele: Daria i Damian mieli 4-letnią córeczkę Zosię. Często razem się spotykali, wyjeżdżali na wspólne wypady. Agata i Adam bardzo polubili Zosię, a gdy tylko mieli okazję, to zajmowali się nią. Daria z Damianem często wyjeżdżali, mieli wspólną firmę i oboje byli bardzo zapracowani. Wiedzieli, że gdy zostawiają Zosię w towarzystwie przyjaciół, to nie muszą się o nią niepokoić, bo ich córeczka świetnie czuła się w domu Agaty i Adama.

Pewnego razu Daria i Damian dostali dobrze płatne zlecenia, ale daleko od ich miejsca zamieszkania. Musieli wyjechać na kilka dni. Zostawili Zosię pod opieką przyjaciół. Kiedy wracali do domu mieli wypadek i obydwoje zginęli. Zosia… została sama.

Agata i Adam bardzo przeżyli śmierć swoich najlepszych przyjaciół. Zdecydowali, że zaadoptują Zosię. Wszystko dobrze poszło i Zosia została ich córeczką. Wniosła do ich domu tyle ciepła i radości. Już przestali myśleć o tym, że nie mają własnego dziecka, skończyli z użalaniem się nad sobą i nie chodzili już z tego powodu smutni ani załamani. Zosia wniosła prawdziwą radość do ich życia. Byli bardzo szczęśliwi i robili wszystko, żeby Zosi z nimi było dobrze. Czuli, że są cudowną rodziną.

16

Zosia była 5-cio letnią dziewczynką, gdy Agata oznajmiła Adamowi, że jest w ciąży. Oboje nie mogli w to uwierzyć.

Jak to było możliwe? Już dawno przestali starać się o dziecko. Już przestało im przeszkadzać, że Agata nigdy nie urodzi ich maleństwa. Już nawet zapomnieli, jak bardzo byli załamani, że Agata nie mogła zajść w ciążę. A tu taka niespodzianka.

To odezwały się ich marzenia o własnym dziecku. 

Gdy Zosia skończyła 6 latek, trzymała w swoich objęciach ukochanego braciszka Krzysia. Była bardzo szczęśliwa.

.

Gdybyś chciał(a) zasięgnąć ode mnie rad na temat tego, jak możesz zmienić swoje życie w TWOIM konkretnym przypadku, to INFORMACJE ZNAJDZIESZ W TYM MIEJSCU.

Zapraszam serdecznie.
Marzenna


Jeśli ten wpis Ci się spodobał to: