Na pewno wielu z was zastanawia się co zrobić, żeby życie było dobre, miłe, żeby przynosiło satysfakcję i radość. Wielu doświadczyło już różnych sytuacji, w których nie czuło się komfortowo i dałoby dużo, żeby te wydarzenia nigdy ich nie spotkały. Wielu do dzisiaj nosi swoje złe wydarzenia życiowe w swoim umyśle i nie potrafi o nich zapomnieć. Wielu chciałoby zmienić swoje życie na inne, na lepsze, na szczęśliwsze ale nie wie jak. Nie ma pojęcia co zrobić, żeby ich życie zaczęło się odmieniać, żeby pokazało „drugą stronę medalu”.

Może próbowaliście już najróżniejszych pomysłów, żeby zmienić swoje życie. Może te pomysły nie przyniosły zamierzonych rezultatów. Może załamałaś czy załamałeś i przestałaś(eś) wierzyć, że Twoje życie może być lepsze, że masz możliwość żyć dobrze, że masz możliwość spełniać swoje marzenia.
Są pewnie wśród was i tacy, którzy pomimo załamania, pomimo długiej walki, w której ponieśli klęskę, podnieśli się i znów zaczęli walczyć.

Są też i tacy, którzy całkowicie się poddali i już niczego od życia nie wymagają a żyją z dnia na dzień i przyjmują od życia wszystko, jak leci. Przestali marzyć. Zapomnieli o swoich marzeniach, o swych pragnieniach, zapomnieli czego tak naprawdę w życiu chcą, czego pragną, czego od życia oczekują, a po prostu żyją z dnia na dzień. I choć wciąż narzekają i marudzą i wciąż dają do zrozumienia  światu, że ich życie nie jest dobre, że to co się wydarza w ich życiu ich nie zadowala, że to wszystko jest dla nich złe i nieprzychylne, to zrezygnowali już z innego życia, bo doszli do wniosku, że nie warto, że nie warto już niczego oczekiwać, bo i tak te oczekiwania się nie spełnią.
Do tych wszystkich tytułowany jest ten blog. Ci wszyscy znajdą tu odpowiedzi na pytania, które ich nurtują. Ci wszyscy będą się mogli tu wypowiedzieć i opowiedzieć o sobie albo zadać swoje pytania albo po prostu poczytać to co piszą inni.

Ci wszyscy znajdą tu przystanek w różnych chwilach swojego życia i będą mogli dzięki temu zastanowić się nad sobą, nad swoim życiem, nad tym co tak naprawdę wydarzyło się w ich życiu. Nad tym co spowodowało, że ich życie potoczyło się tak a nie inaczej, chociaż pragnęli, żeby było ono inne. Nad tym czy można zmienić życie i jakich zmian dokonać, żeby naprawdę te zmiany zawitały do ich życia.