Czy potrzebna nam jest miłość, wsparcie?
Czy naprawdę potrzebujemy miłości po to, żeby się dobrze czuć?

I tu większość z Was odpowie: oczywiście, że potrzebujemy miłości, że potrzebujemy kogoś bliskiego, że potrzebujemy kochać i czuć, że ktoś i nas kocha.

city-sunny-couple-love

Ale też spójrzcie na to z innej strony.
Załóżmy, że znasz siebie dobrze, czyli wiesz dokładnie czego pragniesz, wiesz o czym marzysz, dobrze wiesz co Cię cieszy, a co irytuje.

W takim układzie umiesz (w znacznym stopniu) zniwelować chwile, w których czujesz się źle, bo wiesz czego unikać. Ale też zdajesz sobie sprawę czego ma przybywać w Twoim życiu, bo dokładnie wiesz co Cię cieszy i co chciał(a)byś przeżywać.
I pomyśl teraz czy na pewno potrzebujesz wsparcia, czy koniecznie potrzebujesz tego, żebyś czuł(a) się kochana(y)?

CZY BEZ MIŁOŚCI Z ZEWNĄTRZ NIE MOŻESZ CZUĆ SIĘ DOBRZE?

Gdyby tak było, to by znaczyło, że poznawanie siebie, że poszukiwanie siebie, że Twoja wiedza na temat tego jaki naprawdę jesteś, byłaby Ci zbędna i do niczego niepotrzebna.

BO PRZECIEŻ PO TO CHCESZ SIEBIE POZNAĆ, ŻEBYŚ POCZUŁ(A) SIĘ NAPRAWDĘ DOBRZE.

 

Processed with VSCOcam with e6 preset

 

Przecież po to chcesz wiedzieć co Ciebie cieszy, żeby właśnie „to coś” towarzyszyło Ci w Twoim życiu.

W końcu dlatego chcesz zdawać sobie sprawę z tego co Cię denerwuje, czego byś w swoim życiu nie chciał(a) przeżywać, żebyś umiejętnie to właśnie omijał(a).

Dlatego chcesz znać swoje marzenia, żeby się one spełniały.

W końcu właśnie z tego powodu chcesz znać swoje pragnienia, żebyś dostawał(a) od życia to co dokładnie Ciebie interesuje.

Tego wszystkiego potrzebujesz właśnie dlatego, żebyś czuł(a) się dobrze, żeby Twoje życie Ciebie cieszyło, żebyś przeżywał(a) je z radością, przyjemnością i żebyś każdy dzień swojego życia zaczynał(a) z uśmiechem na ustach. A budząc się rano, żebyś czuł(a), że dzisiejszy dzień będzie szczęśliwy. I dlatego właśnie to wszystko Ciebie interesuje, żebyś wstawał(a) z ochotą i apetytem na wszystko co będzie się działo każdego dnia.

ŻEBYŚ PO PROSTU CZUŁ(A), ŻE ŻYJESZ.

Przecież po to właśnie i tylko po to chcesz poznać siebie.

 

Dlatego spójrz na miłość z innej strony.
Zauważ, że gdy będziesz znał(a) siebie, to zarazem sam(a) będziesz PEŁNA MIŁOŚCI.
BĘDZESZ PEŁNA MIŁOŚCI DO SAMEJ SIEBIE, BO BĘDZISZ PO PROSTU „CZUŁA, ŻE ZYJESZ”.

A GDY TY BĘDZIESZ PEŁNA(Y) MIŁOŚCI, TO KAŻDY KTO Z TOBĄ BĘDZIE MIAŁ JAKĄKOLWIEK STYCZNOŚĆ BĘDZIE TO CZUŁ, BĘDZIE CZUŁ OD CIEBIE TĘ MIŁOŚĆ.
TA MIŁOŚĆ BĘDZIE CIEBIE WYPEŁNIAĆ I PRZELEWAĆ SIĘ Z CIEBIE NA INNYCH.

couple-love-people-romantic

DLATEGO WŁAŚNIE POZNAJESZ SIEBIE, ŻEBY OSOBY, KTÓRE KOCHASZ ALBO KTÓRE POKOCHASZ, CZUŁY SIĘ Z TOBĄ NAPRAWDĘ SZCZĘŚLIWE. A TYLKO WTEDY TAK BĘDZIE, GDY TY POZNASZ SIEBIE SAMĄ(EGO) I POKOCHASZ SIEBIE TAKĄ(IM) JAKĄ(IM) JESTEŚ.

Nie swoją podróbkę, nie osobę, na którą się kreujesz, nie tę która jest zasłonięta maską, ale tę osobę, jaką naprawdę jesteś ZAAKCEPTUJ I POKOCHAJ.

 

.

Gdybyś chciał(a) zasięgnąć ode mnie rad na temat tego, jak możesz zmienić swoje życie w TWOIM konkretnym przypadku, to INFORMACJE ZNAJDZIESZ W TYM MIEJSCU.

Zapraszam serdecznie.
Marzenna


Jeśli ten wpis Ci się spodobał to: