Wszystko bierze swój początek w poważnym potraktowaniu czegokolwiek, co jest udziałem Twojego życia.

Prawo Przyciągania mówi, że przyciągasz do siebie (do swojego życia) więcej tego wszystkiego, na co zwracasz uwagę, o czym myślisz. Przyciągasz więc do siebie więcej tego jak się teraz zachowujesz; tych cech jakie zauważasz u siebie albo u innych; wszystkiego na czym choć na chwilę zatrzymałeś swój wzrok.

Z tego więc wynika, że:
– wszystko to, co widzisz w swojej osobie- tego do siebie przyciągasz jeszcze więcej,
– wszystko to, co zauważasz w otaczającym Cię świecie- tego przyciągasz do swojego życia więcej,
– wszystko to, co widzisz u ludzi, których nie lubisz- tych ich złych cech przyciągasz więcej do swojej osoby, ale i takich ludzi przyciągasz do swojego życie więcej,
– wszystko to, co lubisz u kogoś- takich cech charakteru przyciągasz do siebie więcej ale i takich ludzi spodziewaj się coraz więcej w swoim otoczeniu,
– wszystko to, co lubisz z jakiegokolwiek powodu, do siebie przyciągasz i spodziewaj się tego coraz więcej w swoim życiu,
– wszystko to, co Cię wkurza do siebie przyciągasz.
– wszystko to, co przykuwa Twoją uwagę do siebie przyciągasz,
– wszystko to, co zauważasz w swoim mężu, chłopaku, matce, ojcu, dzieciach- tego do siebie, do swojego życia przyciągasz coraz więcej.

I to nie jest tak, że gdy coś dawno zobaczyłeś czy gdy cokolwiek przykuło kiedyś Twoją uwagą, albo gdy coś zainteresowało Cię 10 lat temu już teraz straciło swoją ważność.

To nie jest tak, że gdy uciekniesz z jakiegoś miejsca, nie będziesz do siebie przyciągał tego, co tam Ci nie pasowało, albo tam się wydarzyło.

To nie jest tak, że gdy ktoś zniknie z Twoich oczu, bo tego chciałeś, bo Cię denerwował to już nigdy go nie będziesz widział. Jego może nie, ale kogoś podobnego już jest bardzo prawdopodobne, że spotkasz.

Jedyną możliwością, żebyś nie przyciągał do siebie tego, czego nie chcesz jest zneutralizowanie tych wydarzeń, które Cię spotkały.

Od niczego nie uciekniesz, bo każda ucieczka to jedynie ucieczka od siebie samego, ale możesz to zneutralizować. To co neutralne, co nie posiada emocji pozostaje na swoim miejscu niewzruszone i tego nie będziesz przyciągał.
Neutralizacja to zaakceptowanie tego, to pozbawienie tego czegoś emocji. Wtedy to coś staje się dla Ciebie neutrane i wtedu przestajesz to do siebie przyciągać.

Wiąże się z tym wybaczanie. Wybaczanie sobie i innym tego, co było nie tak.
Wybaczanie to inaczej zneutralizowanie tego co Cię gryzie. To zaakceptowanie tego co było. Gdy nie wybaczysz to pozostają przy tym emocje, które powodują, że przyciągasz do siebie wciąż to samo.

.

 


Jeśli ten wpis Ci się spodobał to: