Prawo Przyciągania mówi o tym, że przyciągasz do siebie to o czym myślisz. Mówi, że Twoje życie jest odbiciem Twoich własnych myśli. Zakłada, że wszystko to czemu poświęcasz swoją uwagę ma duże szanse zaistnieć w Twoim życiu.

To prawo nie mówi natomiast o tym, że jedyne myśli, które mogą się spełnić, to te o dobrej przyszłości. Nie mówi ono, że tylko te Twoje myśli mogą w przyszłości zmaterializować się w Twoim życiu, które dotyczą Twoich marzeń lub spełniania Twoich życiowych celów.

Prawo mówi za to wyraźnie, że każda Twoja myśl może być twórcza, że wszystko czemu poświęcasz swoją uwagę może być twórcze i może zbudować Twoją przyszłość.
I z tego właśnie powodu czas, żebyś zdał(a) sobie sprawę, że te myśli o Twojej przeszłości, że te myśli o tym co już kiedyś w Twoim życiu zaistniało też mogą być twórcze, jeśli będą one zajmowały w sposób emocjonalny Twoją uwagę.

Prawo przyciągania często rozumiane jest w ten sposób, że jedynie mogą się spełnić Twoje myśli o satysfakcjonującej Cię przyszłości, że jedynie masz możliwość przyciągać do swojego życia to co Ciebie interesuje i to co w przyszłości chciał(a)byś jeszcze przeżyć.

Jednak jest inaczej, bo to prawo mówi o przyciąganiu do Ciebie wszystkiego o czym myślisz, a im większą uwagę poświęcasz jakiemuś rodzajowi myśli, im większe są w Tobie emocje związane z danymi myślami, tym mają one większe szanse na spełnienie się i zaistnienie w postaci wydarzenia, którego dotyczą te myśli.

65038-large

Przypomnij sobie teraz jakieś sytuacje, które miały miejsce w Twoim życiu i które mocno wryły się w Twoją pamięć. I zastanów się jak często je wspominasz. Przypomnij sobie co w tym wspomnianym wydarzeniu najbardziej Ciebie denerwuje, bo te myśli, które tego dotyczą są najsilniejsze i najbardziej emocjonalne. A skoro mają w sobie tak duży ładunek emocjonalny, to zarazem mają duże możliwości, żeby się spełniły w Twojej przyszłości.
Jeśli więc stanie się tak, że te właśnie myśli się urzeczywistnią, że się one zmaterializują czyli, że dzięki nim zaistnieje w Twoim przyszłym życiu jakieś podobne wydarzenie, to zastanów się teraz jakie zamieszanie mogą one wnieść do Twojego życia.

Czy zdałaś(eś) już sobie sprawę z tego, że te właśnie myśli z przeszłości mogą znów przynieść do Twojego życia podobne sytuacje, jakie już przeżyłaś(eś) wcześniej?

Czy zależy Ci na tym, żeby Twoje życie było pełne tych wydarzeń albo pełne podobnych wydarzeń, jakie już przeżyłaś(eś)?
Jeśli tak to wspominaj często to co już kiedyś przeżyłaś(eś) i często o tym myśl, poświęcając zarazem temu dużo emocji, a zapewnisz sobie znów podobne atrakcje w przyszłości.

pexels-photo-large (1)

Jeśli więc chcesz zmienić swoje życie i chcesz, żeby zawitały w nim wydarzenia o jakich marzysz, to spróbuj lepiej poznać samą(ego) siebie, a to pomoże Ci lepiej sprecyzować to czego chcesz naprawdę: to co Ciebie interesuje, jakim chcesz żyć życiem i z kim chcesz je spędzić. 
Dzięki temu łatwiej znajdziesz swoje życiowe cele.
I to właśnie te Twoje wybrane przez Ciebie cele będą świeciły gdzieś w Twojej głowie, będą rozjaśniały Twoje myśli. Te cele będą Twoimi światełkami, do których będziesz dążył(a) gdy nagle poczujesz, że jesteś w ciemności czyli gdy zauważysz, że coś idzie nie tak jakbyś sobie tego życzył(a).
Te Twoje osobiste cele będą Ciebie przyciągać i wyciągać z różnych opresji. Będą one naprowadzać Cię na właściwą drogę, jeśli się zagubisz. Te cele będą Twoimi przewodnimi myślami, a w momentach, w których nie będziesz wiedział(a) co masz dalej robić, gdy nie będziesz wiedział(a) dokąd masz dalej iść, będą Cię wzywały, żebyś poszła w ich kierunku.

Tak właśnie będzie się działo gdy cele będą dostatecznie wyraźne, gdy dobrze będziesz wiedział(a) jak chcesz przeżyć resztę swojego życia, co Ciebie interesuje, co Ciebie cieszy, a co chcesz ominąć.
Wtedy ta jasność Twojego myślenia, zawsze będzie przewyższała inne myśli i to zarówno te myśli o złej przeszłości i te, które będą dotyczyły tego jak bardzo się czegoś boisz. Te właśnie myśli staną się blade, zamazane i będą miały bardzo nikłe szanse, żeby znów zbudować cokolwiek w Twoim życiu.

.

Gdybyś chciał(a) zasięgnąć ode mnie rad na temat tego, jak możesz zmienić swoje życie w TWOIM konkretnym przypadku, to INFORMACJE ZNAJDZIESZ W TYM MIEJSCU.

Zapraszam serdecznie.
Marzenna


Jeśli ten wpis Ci się spodobał to: